KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187476

nr 1418 7476

Blandteknik

Niels Peter Bolt. Signerad, blandteknik, blomsterstilleben, 70x46cm, yttermått inklusive ram: 83x60cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 september 2021
kl 18:34:29

13/9 18:29:29 1      Vinnande bud